TAVOLİ BALKON TAKIMI SİYAH
TAVOLİ BALKON TAKIMI SİYAH
TAVOLİ BALKON TAKIMI SİYAH
TAVOLİ BALKON TAKIMI SİYAH

TAVOLİ BAHÇE BALKON MASA SANDALYE TAKIMI SİYAH

Marka : Rainbow

Kavisli bir metal gövde ile tasarlanmış Tavoli Balkon Koltuğu ile aynı çizgiler ile tasarımı bütünleştiren Tavoli Balkon Masası bir araya gelerek bu harika Balkon Masa Sandalye Mobilya Takımını oluşturdu.

 

Tavoli Balkon Sandalyesi, kavisli ve yumuşak geçişler ile tasarlanmış bir metal gövde üzerine rattan efekte sahip plastik sırtlık ve oturak ile birleştirilerek modern bir çizgide üretilmiştir. Gövdesinin bir parçası olan kolçaklar, oturduğunuzda müthiş bir konfor sağlamaktadır. Özel boyama yöntemleriyle kaplanan metal, dış ortam kullanımına uygun hale getirilmiştir.

Tavoli Balkon Masası da Tavoli Balkon Koltuğu için dizayn edilmiş, aynı modern çizgiler ile tasarlanıp üretilmiş, bütünleştirici bir balkon masasıdır. Balkon Masasının tablası da yine metalden üretilmiş ve bu sayede üzerine konulacak sıcak veya soğuk hiçbir şeyden etkilenmeyecektir.

Balkon Koltuklarının hafif ve istiflenebilir olması, yine Balkon Masasının hafif olması kullanılmadığında kaldırılarak alanlarınızdan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Bu özellikleri temizlik sırasında büyük kolaylık ve avantaj sağlayacaktır.

Tavoli Balkon Oturma Takımı bakım gerektirmemektedir. Kolay temizlenebilir.

Tavloli Balkon Sandalyesinde kullanılan rattan plastik oturak ve sırtlıklarda oluşabilecek olası kırılma veya deformasyonlarda sadece bu parçanın değiştirilebilir olması balkon mobilyanızın ömrüne ömür katacaktır.

Balkon Mobilyasının metal aksamında sürtme veya çizilme ile oluşabilecek deformasyonların sadece sprey boya yardımı ile tamir edilebilir olması da yine balkon mobilya takımınızın uzun yıllar kullanımına olanak sağlayacaktır.

Küçük alanlarınızı devleştiren bu balkon masa sandalye takımı, oturum konforu ve dayanıklılığı ile uzun yıllar sizinle birlikte en güzel anlarınızı geçirmenize, bir nefes almak istediğinize balkon, teras ve verandanızda bu imkanı size sağlayacak, bir yudum kahve ile balkonlarınızı şenlendirecek bir aracı olacaktır.

Tavoli Balkon Sandalye Ölçüsü: 53(e) x 57,5(d) x 79(y) cm

Tavoli Balkon Masa Ölçüsü : Çap 55,5 cm Yükseklik: 70 cm

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR