Alışverişimi ne şekilde ödeyebilirim?

Sitemizden vereceğiniz siparişleri havale ile veya kredi kartınızı kullanarak ödeyebilirsiniz.

Havale ile ödeme yapmanız halinde bize mail, whatsapp destak hattı veya üyelik işlemlerinde bulunan Havale Bildirim formu ile havale dekontunuzu iletmeniz rica olunur.

Kredi kartıyla alışveriş yaparken güvende miyim?

BahceneAl.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. Ayrıca; sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir,güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

Siparişimi direkt müşteri temsilcisine vermek istiyorum.

Sitemizden sadece online olarak sipariş verilebilmektedir. Telefon ya da e-posta yoluyla sipariş vermek mümkün değildir. Sorularınız var ise mail ya da whatsapp destek yoluyla ulaşabilirsiniz.

Siparişim bana ne zaman teslim edilir?

Kargolama süremiz yoğunluk sebebiyle değişkenlik gösteriyor olup maksimim 5 iş günüdür. Siparişi tarafımıza ulaşan ürünleri olabildiğince en hızlı şekilde paketleyip kargolama yapmaktayız.

MNG kargo ile çalışmakta olup, kargonun normal şartlarda hergün teslimat olan bölgelere teslim süresi 2-4 iş günüdür.

Hergün teslimat olmayan bölgeler için MNG kargodan bilgi alabilirsiniz.

Kargo takip numaram nedir?

 Siparişiniz tarafımızdan kargo firmasına teslim edildikten sonra size e-posta yoluyla kargo takip bilgileriniz iletilir. Bu bilgilendirme size ulaşmadı ise Sipariş Takibi sayfanızdan kargo bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

Kargo paketi kusurlu/hatalı çıktı.

Siparişiniz size ulaştığında, kargo görevlisi yanınızda iken ürün paketini kontrol ediniz. Kargonuzun eksik ya da yanlış gelmesi durumunda kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Üründe kısmi bir kusur var ise tarafımızla iletişime geçerek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Kargo paketi eksik geldi.

Takım siparişlerinizde masa ve sandalyeler ayrı parçalar olarak aynı anda kargolanmaktadır. Masa ve sandalyeler büyük parçalar olduğundan kargo firması farklı taşıma araçlarına yükleyebilmekte ve aktarmadan/şubeden farklı zamanda çıkabilmektedir. Dolayısıyla teslimat günü farklı zamanlarda olabilmektedir.

Kargo şirketi bulunduğum adrese teslimat yapamıyor.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması olan MNG kargo, Türkiye'nin her bölgesine teslimat yapmaktadır

Kargo firmalarının teslimat süreleri teslimat bölgelerine göre değişkenlik gösterebilir. Mobil Bölge olarak tanımlanan teslimat yerlerine kargo firması haftada bir ya da birkaç kez teslimat yapmaktadır.

Kurulum kılavuzu çıkmadı.

Normal şartlar altında kurulum gerektiren ürünlerin tamamı için kurulum kılavuzu paketin içerisine yerleştirilmiştir fakat bulunamadığı durumlardan whatsapp destek hattı, mail ya da telefon kanallarından bize ulaşabilir kurulum konusunda destek alabilirsiniz.

Neden sadece ilk 14 gün içinde iade kabul ediliyor?

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri gereğince; BahceneAl.com üzerinden satın aldığınız ürünü/ürünleri, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde, Satıcının e-mail adresine veya fax numarasına iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranız ile yazılı olarak başvurulması halinde aşağıdaki şartlar dahilinde iade edebilirsiniz. İletişim kanallarımıza gönderdiğiniz e-mail veya faksın iletilmesi sonrasında yetkili, sizinle temasa geçecek, ürünlerin iade süreçleri hakkında sizleri bilgilendirecektir. 

İade talebinizin Satıcı tarafından kabul edilebilmesi için, 

  • -İadesi istenen ürün, orijinal kutu ve ambalajı ile iade edilmelidir.
  • -İadesi istenen ürün ile birlikte fatura aslının da Satıcı'ya gönderilmesi gerekmektedir. 
  • -İadesi istenen ürün kullanılmamış ve zarar görmemiş, etiketleri kopartılmamış ve ürün koruma bandı çıkartılmamış olmalıdır. Yine ürüne ve tamamlayıcı aksesuarlarına hiçbir şekilde zarar verilmemiş olması gerekir.
  • -İadesi istenen ürün ile birlikte teslim edilen tamamlayıcı aksesuarlar ve  hediye verilen ürünler de orijinal kutu ve ambalajında, sağlam ve eksiksiz şekilde teslim edilmelidir.

İade edilmek istenen ürün, Mesafeli Satış Sözleşmesinde yer alan hükümlere uygunluk sağlanması şartı ile iade edilebilecektir. Alıcı iade etmek istediği ürünü, Satıcının anlaşmalı olduğu kargo firması ile göndermelidir. Uzman ekibimiz iade şartlarının sağlanıp sağlanmadığına ilişkin inceleme yapacaktır. İnceleme sonucunda, iade şartının tamamıyla ihtiva ettiği sabit olursa, iadeye konu ürün bedeli 7(yedi) gün içerisinde ödeme yapılan şekilde(aynen) iade edilecektir. Kredi kartı ile yapılan iade ödemelerinde, bedelin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili bankanın tasarrufundadır. Banka havalesi ile yapılmış olan ödemeler için ise iade, Alıcının, Satıcıya bildireceği IBAN hesabına bildirimin yapıldığı tarihten itibaren 7(yedi) gün içerisinde iade edilecektir. Siparişleriniz birden fazla ürün içeriyorsa, iade edilmek istenen ürün siparişiniz içerisindeki ürünlerden biri ise iade işlemi, iadesi talep edilen ürün bedeli ile sınırlıdır.

Uzman ekip tarafından yapılacak inceleme neticesinde, iade şartlarının tamamıyla sağlanmadığı ve/veya iade şartlarına bağlı olarak gönderilmediği için hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemekte ve bedeli geri iade edilmemektedir.  Bu sebeplerle doğacak kargo bedelinden Alıcı sorumludur. İade şartlarının sağlanarak Satıcı  firmaya gönderildiğine ilişkin ispat külfeti, Alıcıdadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR