ORLANDO RATTAN BAHÇE KOLTUĞU (2 ADET)
ORLANDO RATTAN BAHÇE KOLTUĞU (2 ADET)
ORLANDO RATTAN BAHÇE KOLTUĞU (2 ADET)
ORLANDO RATTAN BAHÇE KOLTUĞU KAHVERENGİ (2 ADET)
ORLANDO RATTAN BAHÇE KOLTUĞU KAHVERENGİ (2 ADET)
ORLANDO RATTAN BAHÇE KOLTUĞU KAHVERENGİ (2 ADET)
ORLANDO RATTAN BAHÇE KOLTUĞU KAHVERENGİ (2 ADET)

ORLANDO RATTAN BAHÇE KOLTUĞU (2 ADET)

Marka : Rainbow
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺5.684,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺4.831,00(KDV Dahil)

Orlando Rattan Bahçe Koltuğu şık ve ergonomik tasarımının yanı sıra vidasız geçme sistemli özel kilit mekanizması sayesinde kolayca monte edilebilmektedir. En iyi dış ortam dayanımı sağlayan hammaddeler ile üretilen gaz enjeksiyonlu ve cam elyaf katkılı Orlando Rattan Plastik Bahçe Koltuğu, iç mekan veya dış mekan kullanımına uygun bahçe mobilyasıdır.

:

Orlando Rattan Bahçe Koltuğu, bahçenizde, terasınızda, verandanızda, balkonunuzda veya iç mekanlarınızda kullanabileceğiniz dayanıklı, zarif ve oldukça da konforlu bahçe mobilyasıdır. Orlando Rattan Bahçe Koltuğu aynı zamanda HORECA kullanımına da uygundur. 

Orlando Rattan Bahçe Koltuğu cam elyaf katkılı olup, gaz enjeksiyon teknolojisi ile üretilmiştir. Orlando Rattan Bahçe Koltuğu tüm mevsim şartlarına dayanım sağlayacak hammaddeler ile üretilmiştir. Solmaz, paslanmaz ve bu sayede yıllarca kullanılabilir. Bakım gerektirmeyen ve kolay temizlenebilen Orlando Rattan Bahçe Koltuğu, kaliteli plastik koltuk ve bahçe mobilyası arayanlar içindir.

Orlando Rattan Bahçe Koltuğu demonte bir ürün olup, 5 ayrı parçadan oluşmaktadır. Orlando Rattan Bahçe Koltuğu şık ve ergonomik tasarımının yanı sıra vidasız geçme sistemli özel kilit mekanizması sayesinde kolayca monte edilebilmektedir.

Bireysel kullanımın dışında ticari alan olan AVM Mobilyası, otel, kafe veya restoran gibi ortak kullanım alanlarında, yoğun oturumun olduğu alanlarda kullanılabilecek proje sandalyesi olarak da çok tercih edilen ürünlerimizdendir.

Orlando Rattan Bahçe Koltuğu Alaska Sehpa ile oturma takımı olarak kombinlenebileceği gibi Arizona Rattan Camsız 90*150 Masamız ile masa takımı olarak da kombinlenebilir. 

Orlando Rattan Bahçe Koltuğu  2 adet olarak  kutu içerisinde demonte olarak sevk edilecektir. Kutu içerisinde yine 2 adet 4 cm kalınlığında su iticili minderleri bulunmaktadır. 

Orlando Rattan Bahçe Koltuğu : 8,30 kg

Orlando Rattan Bahçe Koltuğu Ölçüsü: 63(e) x 73(d) 85(y) cm

Etiketler
ORLANDO, ORLANDO RATTAN, ORLANDO RATTAN BAHÇE, ORLANDO RATTAN BAHÇE KOLTUĞU, ORLANDO RATTAN BAHÇE KOLTUĞU KAHVERENGİ, ORLANDO RATTAN BAHÇE KOLTUĞU KAHVERENGİ 2, ORLANDO RATTAN BAHÇE KOLTUĞU KAHVERENGİ 2 ADET, ORLANDO RATTAN BAHÇE KOLTUĞU KAHVERENGİ ADET, ORLANDO RATTAN BAHÇE KOLTUĞU 2, ORLANDO RATTAN BAHÇE KOLTUĞU 2 ADET, ORLANDO RATTAN BAHÇE KOLTUĞU ADET, ORLANDO RATTAN BAHÇE KAHVERENGİ, ORLANDO RATTAN BAHÇE KAHVERENGİ 2, ORLANDO RATTAN BAHÇE KAHVERENGİ 2 ADET, ORLANDO RATTAN BAHÇE KAHVERENGİ ADET, ORLANDO RATTAN BAHÇE 2, ORLANDO RATTAN BAHÇE 2 ADET, ORLANDO RATTAN BAHÇE ADET, ORLANDO RATTAN KOLTUĞU, ORLANDO RATTAN KOLTUĞU KAHVERENGİ, ORLANDO RATTAN KOLTUĞU KAHVERENGİ 2, ORLANDO RATTAN KOLTUĞU KAHVERENGİ 2 ADET, ORLANDO RATTAN KOLTUĞU KAHVERENGİ ADET, ORLANDO RATTAN KOLTUĞU 2, ORLANDO RATTAN KOLTUĞU 2 ADET, ORLANDO RATTAN KOLTUĞU ADET, ORLANDO RATTAN KAHVERENGİ, ORLANDO RATTAN KAHVERENGİ 2, ORLANDO RATTAN KAHVERENGİ 2 ADET, ORLANDO RATTAN KAHVERENGİ ADET, ORLANDO RATTAN 2, ORLANDO RATTAN 2 ADET, ORLANDO RATTAN ADET, ORLANDO BAHÇE, ORLANDO BAHÇE KOLTUĞU, ORLANDO BAHÇE KOLTUĞU KAHVERENGİ, ORLANDO BAHÇE KOLTUĞU KAHVERENGİ 2, ORLANDO BAHÇE KOLTUĞU KAHVERENGİ 2 ADET, ORLANDO BAHÇE KOLTUĞU KAHVERENGİ ADET, ORLANDO BAHÇE KOLTUĞU 2, ORLANDO BAHÇE KOLTUĞU 2 ADET, ORLANDO BAHÇE KOLTUĞU ADET, ORLANDO BAHÇE KAHVERENGİ, ORLANDO BAHÇE KAHVERENGİ 2, ORLANDO BAHÇE KAHVERENGİ 2 ADET, ORLANDO BAHÇE KAHVERENGİ ADET, ORLANDO BAHÇE 2, ORLANDO BAHÇE 2 ADET, ORLANDO BAHÇE ADET, ORLANDO KOLTUĞU,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR