ICE CUBE BUZLUKLU SEHPA KAHVE
ICE CUBE BUZLUKLU SEHPA KAHVE
ICE CUBE BUZLUKLU SEHPA KAHVE
ICE CUBE BUZLUKLU SEHPA CAPUCCINO
ICE CUBE BUZLUKLU SEHPA CAPUCCINO

ICE CUBE TERMOSLU BAHÇE SEHPASI KAHVE

Marka : Rainbow

Ice Cube, termos özelliğine sahip, fonksiyonel bir rattan bahçe sehpasıdır. İster puf isterseniz sehpa olarak ya da depolama amaçlı da kullanabilirsiniz.

Ice Cube, termos özelliğine sahip, fonksiyonel bir eklentidir. Sıcak yaz günlerinizin kurtarıcısı olan Ice Cube, yiyecek ve içeceklerinizin serin kalması için soğutucu bölmesi strafor ile izole edilmiştir. Hafif yapısı ve tutamakları sayesinde kolayca taşıyabileceğiniz Ice Cube rattan bahçe sehpasını sadece yiyecek veya içeceklerinizi saklamak için bir depolama alanı değil aynı zamanda şık bir puf veya sehpa olarak da kullanabilirsiniz. Küçük, hafif ama şık gövdesinin altında barındırdığı bu fonksiyonellik ile sizlere eşsiz kolaylıklar sağlayacaktır.

UV korumalı reçineler ile üretilen bu setimiz güneş ışığında renk solması yapmaz. Hafif ve ergonomik yapısı, temizlikte işinizi kolaylaştırır.

Sahilde, havuzda veya bahçenizde bahçe mobilyalarınızın yanında tamamlayıcı, şık bir dekorasyon teması olarakta kullanılabilecek rattan bahçe sehpası tüm fonksiyonelliği ile sizleri bekliyor.

Demonte olarak gönderilen Ice Cube, rahatlıkla basitçe kurulabilir.

Ürün Ölçüleri

Sehpa : 42(e) x 42(d) x 38(h) cm

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR