EMILY ENJEKSİYON OTURMA GRUBU ANTRASİT
 EMILY ENJEKSİYON OTURMA GRUBU ANTRASİT
EMILY PLASTİK BAHÇE OTURMA GRUBU ANTRASİT
 EMILY ENJEKSİYON OTURMA GRUBU ANTRASİT
 EMILY ENJEKSİYON OTURMA GRUBU ANTRASİT
 EMILY ENJEKSİYON OTURMA GRUBU ANTRASİT
 EMILY ENJEKSİYON OTURMA GRUBU ANTRASİT
 EMILY ENJEKSİYON OTURMA GRUBU ANTRASİT
 EMILY ENJEKSİYON OTURMA GRUBU ANTRASİT

EMILY PLASTİK BAHÇE OTURMA GRUBU ANTRASİT

Marka : Rainbow

Ergonomik ve ekonomik bir bahçe mobilya ihtiyacınız var ise Emily Plastik Bahçe Oturma Grubu bunu karşılayacaktır.

Emily Plastik Bahçe Oturma Grubu ergonomik yapısı ile günün yorgunluğunu atmanız, bahçenizde ya da farklı dış mekanlarınızda güzel vakit geçirebilmeniz için ideal olacaktır. Tüm aile bir arada keyifli sohbetler ile mis kokan kahveler için. Emily Oturma Grubu sizin için dizayn edildi.

Gövde tasarımı ve yüzey efekti, ürünün mindersiz kullanımına da olanak sağlamaktadır. Şort, mayo veya benzeri kıyafetler ile mindersiz kullanımınızda rahatsız olmayacağınız yüzeyi sayesinde havuz başında, oteller de veya beach mekanlarında da kullanıma uygun bir mobilyadır.

Üst gövdeleri bütün, ayakları demonte olarak tasarlanan bu plastik bahçe seti, elek görünümlü delikli ve hafif de kumla bir yüzeye sahiptir. Bu sayade kir tutmayan ve istenildiğinde kolayca hortumla bile yıkanabilen bahçe oturma grubumuz, dış ortam dayanımı sağlayan plastik hammaddelerden üretildiği için paslanma yapmaz, güneşte solmaz bir mobilyadır.

2 adet tek kişilik koltuk, 1 adet çift kişilik oltuk ve aynı tasarıma sahip şık bir orta sehpadan oluşan setimizin yanında minderleri de gelmektedir. Emily Bahçe Balkon Oturma Seti kutusundan çıkarıldığında hiçbir alet kullanılmadan sadece ayaklarının monoblok gövdeye takılmasıyla kurulmaktadır.

Ürün Ölçüleri

İkili Koltuk   : 111(b) x 68(d) x 75(y) cm
Tekli Koltuk : 64(b) x 68(d) x 75(y) cm
Orta Sehpa : 65(b) x 47(d) x 42(y) cm
Etiketler
EMILY, EMILY PLASTİK, EMILY PLASTİK BAHÇE, EMILY PLASTİK BAHÇE OTURMA, EMILY PLASTİK BAHÇE OTURMA GRUBU, EMILY PLASTİK BAHÇE OTURMA GRUBU ANTRASİT, EMILY PLASTİK BAHÇE OTURMA ANTRASİT, EMILY PLASTİK BAHÇE GRUBU, EMILY PLASTİK BAHÇE GRUBU ANTRASİT, EMILY PLASTİK BAHÇE ANTRASİT, EMILY PLASTİK OTURMA, EMILY PLASTİK OTURMA GRUBU, EMILY PLASTİK OTURMA GRUBU ANTRASİT, EMILY PLASTİK OTURMA ANTRASİT, EMILY PLASTİK GRUBU, EMILY PLASTİK GRUBU ANTRASİT, EMILY PLASTİK ANTRASİT, EMILY BAHÇE, EMILY BAHÇE OTURMA, EMILY BAHÇE OTURMA GRUBU, EMILY BAHÇE OTURMA GRUBU ANTRASİT, EMILY BAHÇE OTURMA ANTRASİT, EMILY BAHÇE GRUBU, EMILY BAHÇE GRUBU ANTRASİT, EMILY BAHÇE ANTRASİT, EMILY OTURMA, EMILY OTURMA GRUBU, EMILY OTURMA GRUBU ANTRASİT, EMILY OTURMA ANTRASİT, EMILY GRUBU, EMILY GRUBU ANTRASİT, EMILY ANTRASİT, PLASTİK, PLASTİK BAHÇE, PLASTİK BAHÇE OTURMA, PLASTİK BAHÇE OTURMA GRUBU, PLASTİK BAHÇE OTURMA GRUBU ANTRASİT, PLASTİK BAHÇE OTURMA ANTRASİT, PLASTİK BAHÇE GRUBU, PLASTİK BAHÇE GRUBU ANTRASİT, PLASTİK BAHÇE ANTRASİT, PLASTİK OTURMA, PLASTİK OTURMA GRUBU, PLASTİK OTURMA GRUBU ANTRASİT, PLASTİK OTURMA ANTRASİT, PLASTİK GRUBU, PLASTİK GRUBU ANTRASİT, PLASTİK ANTRASİT, BAHÇE, BAHÇE OTURMA, BAHÇE OTURMA GRUBU, BAHÇE OTURMA GRUBU ANTRASİT, BAHÇE OTURMA ANTRASİT, BAHÇE GRUBU, BAHÇE GRUBU ANTRASİT, BAHÇE ANTRASİT, OTURMA, OTURMA GRUBU, OTURMA GRUBU ANTRASİT, OTURMA ANTRASİT, GRUBU, GRUBU ANTRASİT, ANTRASİT,