DOLPHIN PLASTİK ÇOCUK MASASI 70X70
DOLPHIN PLASTİK ÇOCUK MASASI 70X70
DOLPHIN PLASTİK ÇOCUK MASASI 70X70
DOLPHIN PLASTİK ÇOCUK MASASI 70X70

DOLPHIN PLASTİK ÇOCUK MASASI 70X70

Marka : Delta

Çocuklarımız… En kıymetli varlıklarımız… Onlar için bir şeyler satın almak istediğimizde önceliğimiz, alacağımız şeyin onlara zarar verip vermeyeceğini araştırmaktır. Alacağımız şeyin onlar için en iyisi olduğuna emin olduktan sonra da satın almaktır.

Üretici kimliğimizin ötesinde bizde öncelikle bir ebeveyn olarak, çocuklarımız için bir şeyler üreteceğimiz zaman, sizler gibi aynı kaygıları taşıdığımız için ticari beklentilerin önüne geçerek, onlar için en kalitesini, en sağlamını ve en sağlıklısını üretmek için kollarımızı sıvıyoruz.

Bu düşünceler ışığında ürettiğimiz Dolphin Plastik Çocuk Masası ve Plastik Çocuk Masa Sandalye Takımları, çocukları için en iyisini isteyen ebeveynler için üretilmiştir.

Dolphin Plastik Çocuk Masası ticari kaygılar için üretilmiş alternatiflerinin çok üstünde bir sağlamlığı ve kaliteyi garanti etmektedir. Yenilikçi üretim teknolojilerimiz sayesinde içi tamamen dolu tabla ve ayaklar ile üretilen ve aynı zamanda yüksek esnekliği ile kırılmaz yapılı Junior Plastik Çocuk Masası, 4 çocuğun oturabileceği güvenli bir üründür.

Dolphin Plastik Çocuk Masası aynı zamanda çocuklarımızın sağlığına zarar vermeyen (RoHS ve Reach Direktiflerine Uygun) hammaddeler ile üretilmiş olup, antistatik katkılar sayesinde de toz tutmayı engellemektedir.

Dolphin Plastik Çocuk Sandalyesi, esnek ve sağlam yapısının dışında, tüm kesitlerinde uygulanan oval tasarımı ve çapaksız üretimi sayesinde çarpmalarda çocuklarımıza zarar vermez.

Junior Plastik Çocuk Sandalyesi ölçülerine uygun olarak ayarlanmış boyutlarıyla kullanım rahatlığı ve eşsiz bir konfor sunan Dolphin Plastik Çocuk Masa, Junior Plastik Çocuk Sandalyesi ile tam olarak bir Plastik Çocuk Masa Sandalye Takımını oluşturmaktadır.

Bebek odaları, çocuk odaları, AVM çocuk alanları, çocuk oyun alanları, anaokulu ve kreşlerde kullanıma uygun plastik çocuk sandalye modellerimiz, her türlü mevsim şartlarına yüksek dayanım göstererek uzun yıllar boyunca hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanım imkanı sağlamaktadır.

Dolphin Plastik Çocuk Masa Ölçüsü :  70(e) x 70(b) x 56(y)

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR