Hakkımızda

 

Yücel  A.Ş., 1985 yılında kurulmuş olup. faaliyetlerine  ilk olarak laminant büro mobilya imalatı ile başlanılmıştır.

 

2002 yılında ise plastik bahçe mobilyaları üretimine başlamış olup, toplam 50.000 m2 kapalı alana yayılmış entegre tesislerinde tescilli Delta®, Rainbow® ve Starlux® markaları ve 200’den fazla ürün ve model çeşidiyle bahçe mobilyaları sektörünün dünyada öncü firmalarındandır.

 

Yeni yapılanmamız sonucunda 2020 yılı itibari ile günlük 10.000 adet ürün üretilebilmekte olup YÜCEL A.Ş’nin bahçe mobilyası sektöründeki market payı gün geçtikçe artmakta; geniş ürün yelpazesi, stok çeşitliliği ve hızlı üretim kapasitesi sayesinde şu anda 62 farklı ülkeye ihracat yapılmaktadır. Ürünlerin tamamı TSE, CATAS, ISO tarafından onaylı ve kalite standartlarına uygun üretilmektedir.

 

Bunun yanı sıra, Yücel AŞ. sektörde öncü firmalardan Allibert ve Keter markalarının Türkiye distribütörlüğü yapmakta, Çin , Endonezya ve Tayvan’ dan ithal el örgüsü ürünler ithal etmekte bu ürünleri yurtiçi pazarında Horeca olarak adlanırılan hotel , cafe ve resturantların beğenisine sunmaktadır.

 

YÜCEL A.Ş.; son trendleri takip ederek, değişen ihtiyaçlara cevap verebilmek adına sürekli ArGe çalışmalarına devam ederek tasarımları ile kalite ve konfor sunar. Sizlere pratik çözümler, fonksiyonel kullanım, değişik tasarım ve renk alternatifleri sunarak mekanlarınızı daha da keyifli hale getirir.