FULYA METAL AYAKLI PLASTİK KOLTUK ANTRASİT (6 ADET)
FULYA METAL AYAKLI PLASTİK KOLTUK ANTRASİT (6 ADET)
FULYA METAL AYAKLI PLASTİK KOLTUK ANTRASİT (6 ADET)
FULYA METAL AYAKLI PLASTİK KOLTUK ANTRASİT (6 ADET)

FULYA METAL AYAKLI PLASTİK KOLTUK ANTRASİT (6 ADET)

Marka : Delta
İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺2.022,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.869,00(KDV Dahil)

İstiflenebilmesi, tasarımının sadeliği, geniş kolçak yapısı ve ergonomisi ile yüksek oturum rahatlığı sunan, zengin renk seçenekleri ile hem dış mekan kullanımınızda hem de iç mekan kullanımınızda vazgeçilmezleriniz arasında olacak güçlü bir üründür.

Kullanım yoğunluğunun yüksek olduğu AVM, Çay Bahçesi, Otel, Kafe ve Restoran gibi ticari işletmelerin bahçelerinde de kullanılan Fulya Metal Ayaklı Bahçe Koltuğu, güçlü ve sağlam yapısı ile tercih edilen ürünlerimizdendir.

:

Güçlü metal ayaklar ile yekpare plastik oturum alanının birleşmesinden doğan Fulya Metal Ayaklı Plastik Bahçe Sandalyesi, güneş ışınlarına yüksek dayanım sağlayacak ve her mevsim şartlarına dayanıklılık gösterecek hammaddeler ile üretilmiş, istiflenebilmesi, tasarımının sadeliği, geniş kolçak yapısı ve ergonomisi ile yüksek oturum rahatlığı sunan, zengin renk seçenekleri ile hem dış mekan kullanımınızda hem de iç mekan kullanımınızda vazgeçilmezleriniz arasında olacak güçlü bir üründür.

Metal ayaklarının ucuna takılı olan plastik tapalar, kaygan zeminlerde ürünün kaymasını ve aynı zamanda metalin dış ortamdan zarar görüp paslanmasını da engelleyecektir.

Fulya Metal Ayaklı Plastik Bahçe Koltuğu, ev bahçe mobilyası, yazlık bahçe mobilyası, teras, balkon bahçe mobilyası olarak kullanılabileceği gibi çay bahçesi sandalyesi, otel bahçe sandalyesi, avm sandalyesi, ortak kullanımın alanı sandalyesi olarak yoğun kullanıma sahip ticari alanlarda da gönül rahatlığı ile tercih edilip, kullanılabilecek bir bahçe sandalyesidir.

Gövdenin arka kısmında bulunan delik sayesinde yıkandığında veya yağmur altında kaldığında suyun kendiliğinden tahliye olmasını sağlamaktadır. Bu özellik bahçe mobilyasının kolay temizlik ve bakımı için büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Ergonomik tasarımı sayesinde sırt ve bel bölgenizi kavraması sayesinde uzun saatler üzerinde rahatlıkla ve keyifle oturabileceğiniz Fulya Metal Ayaklı Bahçe Sandalyesi, dayanıklılığı ile uzun yıllar sizinle birlikte olacaktır.

Metal Ayaklı Bahçe Sandalyesi Ölçüsü: 55(e) x 54(d) x 81(y) cm