ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

I. SÖZLEŞME HAKKINDA

İş bu sözleşme Yücel Bahçe Mobilyaları A.Ş.’nin (bundan böyle “şirket” veya “bahceneal.com” olarak ifade edilecektir) e-ticaret markası olan BahceneAl.com ‘un Üyelik Şartlarını belirlemekte olup, üyelik oluşturmak amacıyla bu siteye erişimde bulunarak, hizmetlerimizi kullanarak, talep edilen kişisel bilgilerinizi kendi rıza ve onayınız ile sisteme;

- “Üyelik koşullarını kabul ediyorum.
-
 Kişisel Verilerimin Korunması hakkında bilgilendirmeyi okudum, onaylıyorum.

kutucuğunu işaretleyip onaylayarak kaydetmeniz durumunda BahceneAl.com ile hukuki olarak bağlayıcı bu Üyelik Sözleşmesi’ni (“sözleşme”) akdetmiş olursunuz.

Eğer bu Sözleşme’yi kabul etmiyorsanız, üyelik oluşturmayın, hizmetlerimizden hiçbirine erişmeyin veya kullanmayın.

Kişisel Verilerinizin İşlenmesi ile ilgili haklarınız, işlenmelere ve buna ilişkin istenen rızalarınıza dair bilgilendirilmeniz için Aydınlatma Metni’ne ve Sözleşme’nin içerisinde yer alan Bölüm V’e bakabilirsiniz. Hizmetlerimizi kullanımınız, ayrıca Çerez Politikamıza da tabidir.

II. KAPSAM

Bu Üyelik Sözleşmesi sadece şirketimize ait web siteleri için geçerlidir olup yönlendirme yapılan veya linkleri sitelerimizde yayınlanan şirketimize ait olmayan diğer web siteleri için geçerli değildir.

- “Üyelik koşullarını kabul ediyorum.
-
 Kişisel Verilerimin Korunması hakkında bilgilendirmeyi okudum, onaylıyorum.

kutucuğunu işaretlediğinizde bu Sözleşme’nin hüküm ve koşullarını açıkça kabul etmektesiniz.

BahceneAl.com, web sitesini ziyaret edenlerin gizliliğini korumayı ilke olarak benimsemiştir. Ancak BahceneAl.com, kullanıcılar tarafından satış, ziyaret trafiği, ilgili site bilgileri, toplu istatistikler konusunda bilgi verebilecek olup bu bilgiler kişisel detayları içermeyecektir. İlaveten, bu site, İnternet Protokol (IP) adresiniz, bilgisayarınızın işletim sistemi, tarayıcı tipiniz, işlem trafiği ya da herhangi ilgili web sitelerinin adresi gibi belirli teknik bilgiyi toplamamıza imkân veren teknolojileri kullanabilir. Bunlara ilişkin detaylara Çerez Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.

III. YÜKÜMLÜLÜKLERİNİZ
Aşağıda yer alan yükümlülüklerinizin ihlali halinde, üçüncü kişiler nezdinde olanlar dahil, herhangi bir zarara uğradığında, bu zararı size rücu edebilir veya zararın karşılanması için hukuki işlem ve eylemlerde bulunabilir, gerektiğinde sizi bilgilendirmek kaydıyla hesabınızı askıya alabilir veya kapatabiliriz. Verdiğiniz bilgilerin hukuka uygunluğunu ve yükümlülüklerinize uyumunuzu, ifade özgürlüğünüz gibi temel hak ve özgürlüklerinizi ve kamu yararı gibi hukuka uygunluk sebeplerini de dikkate alarak değerlendirmekteyiz.
1. BahceneAl.com girdiğiniz bütün kişisel veriler doğru ve güncel olmalıdır.
2. BahceneAl.com tarafından talep edildiği takdirde kişisel verilerinizi doğrulamanız gerekmektedir.
3. Kişisel verilerinizde değişiklik veya güncelleme gerektiği takdirde ilgili kısımları güncellemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde söz konusu bilgilerin doğru olduğu kabul edilecektir.
4. Başvuru süreçlerinde size iletilen kişisel verileri ilgisiz üçüncü kişilerle paylaşmayacağınızı ve/veya amaçları dışında işlemeyeceğinizi taahhüt edersiniz.
5. Hesabınız size aittir. Bu nedenle (1) güçlü ve güvenli bir şifre seçmeyi; (2) şifrenizi güvende ve gizli tutmayı; (3) hesabınızın herhangi bir kısmını başkasına vermemeyi ve bu kapsamda (4) yasalara ve Sözleşme’ye uymayı kabul etmektesiniz. Bütün makul önlemleri almanıza rağmen hesabınızın ele geçirilmesi veya elinizde olmayan sistemsel sebepler dışında hesabınız ile ilgili yapılan her türlü eylemden sorumlusunuz.
6. BahceneAl.com da herhangi bir kişiye ait bilgileri kullanarak taklit hesap açamazsınız.
7. BahceneAl.com da girdiğiniz bilgiler, yanıltıcı veya yanlış, herhangi bir üçüncü kişiyi kötüleyici, kişilerin temel hak ve özgürlüklerini ihlal edebilecek veya haksız rekabete yol açan beyanlar içeremez.
8. BahceneAl.com da, gerekmedikçe ve amacına uygun olmadıkça, ilgisiz üçüncü kişilerin, başta özel nitelikli kişisel veriler olmak üzere, kişisel verilerine yer veremezsiniz, herhangi bir tüzel veya gerçek kişi ile aranızdaki gizliliğe dair anlaşmaları ihlal edemezsiniz.
9. BahceneAl.com da, 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında suç sayılabilecek hakaret, iftira, tehdit vb. nitelikteki içeriklere yer veremezsiniz.
10. Hukuka aykırı veya suç teşkil eden eylemleri, organizasyonları teşvik eden ve destekleyen içeriklere yer veremezsiniz.
11. Kandırma, şaşırtma, haksız kazanç elde etme veya sair sebeplerle birden fazla hesap açamazsınız, hesabınızı satışa koyamazsınız ve başkalarına kendi yararlarına veya üçüncü kişi yararına kullandıramazsınız.
12. Üçüncü kişilerin marka ve telif hakkı gibi fikri mülkiyet haklarını ihlal edecek nitelikte içeriklere yer veremezsiniz.

IV. İLETİŞİM BİLGİLERİNİN KULLANIMI
Sorularınıza yanıt verebilmek, isteklerinizi yerine getirmek ya da interaktif müşteri programlarını yönetebilmek için, isminiz, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi kişisel bilgileri istememiz gerekebilir. Topladığımız bilgiler firmamız veri bankasında güvenilir bir şekilde tutulmaktadır.
Bu bilgileri bizimle paylaşmak ve BahceneAl.com’a üye olmak, sizin istek ve onayınızla gerçekleşecektir. Üyelik aşamasında kampanya, duyuru ve bilgilendirmelerinden hangi şekillerde haberdar olmak istediğinize dair seçenekler sunulmaktadır. Bu seçenekleri seçtiğiniz takdirde bahsedilen bilgilendirmeler gerçekleştirilecektir.
Bu bilgiyi, isteklerinize yanıt vermek, sizinle posta, e-posta ya da telefon yoluyla yeni ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve promosyonlarımız hakkında bilgi vermek amacıyla iletişim kurmak için kullanabiliriz. Herhangi bir hizmet isteğinde bulunursanız ya da bu siteye içerik sunarsanız, isteğinizi işlememiz ya da yerine getirebilmemiz için gerekli ek bilgiler için sizinle temas kurmamız gerekebilir. Ancak, yürürlükteki mevzuat gerektirmedikçe, bu detayları izniniz olmadan bu bilgiyi hiçbir üçüncü şahsa vermeyeceğiz.

Herhangi bir zamanda günlük mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz maillerin alt kısmında bulunan “E-Bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız.” cümlesine tıklamanız yeterlidir.

 

V. KİŞİSEL VERİLERİNİZİN İŞLENMESİ
Hangi kişisel verilerinizi ne amaçlarla işlediğimize dair detaylı bilgilere Aydınlatma Metni’nden ulaşabilirsiniz.
Zaman zaman kişisel verilerinizi Aydınlatma Metni’nde belirtilen amaç ve koşullarda yurt dışına aktarabilmekteyiz. Bu sözleşmeyi onaylamanız ile birlikte kişisel verilerinizin yurt dışına aktarılmasına aşağıda belirtilen şartlarla rıza göstermektesiniz.
“İnternet sitesinde bana sunulan Aydınlatma Metni’ni okudum ve anladım. Aralarında adım, soyadım, elektronik posta adresim, adres ve sipariş bilgilerimin yer aldığı bir kısım kişisel verimi BahceneAl.com e-ticaret sitesinin sahibi Yücel Bahçe Mobilyaları Ticaret A.Ş’ye (“şirket”), tarafıma haber, bülten ve kampanya e-postası iletilmek için kendi rızam ile vermiş bulunmaktayım.
Bu bilgilerimin, 6563 s. Elektronik Ticareti Düzenleme Kanunu ve 6698 s. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca şirket tarafından işlenmesine, BahceneAl.com ve iş/çözüm ortaklarının tarafıma yapacağı her türlü bilgilendirme ve ticari içerikli indirim, kampanya, reklam, promosyon, mağaza kartı, çeşitli kampanyalar ile ilgili her türlü ticari elektronik iletiyi göndermesine ve bu bilgilerin şirket ve hizmet sağlayıcılarıyla iş ortakları tarafından işlenmesine, bu çerçevede kişisel verilerimin veri tabanları yurt içi ve/veya yurt dışında bulunan Microsoft Ofis Uygulaması, bulut çözümleri ve yedekleme sistemlerine aktarılmasına, bu çerçevede kişisel verilerimin Aydınlatma Metni’nde ve yukarıda belirtildiği şekilde işlenmesine ve aktarılmasına rıza veriyorum.”

VI. İLETİŞİM
İletişim sayfasında belirtmiş olduğumuz iletişim yolları aracılığıyla hafta içi 09:00 - 17:00 saatleri arasında, müşteri temsilcisi yetkilimizle görüşebilirsiniz.